TR EN

Değerlerimiz

Operasyonumuzu yürütüp, müşterilerimize en kaliteli, en uygun ürünü sunarken 5 ana değerimiz bize ışık tutar.

Emniyet

İşimizi yaparken , her türlü emniyet önlemini alarak operasyonumuzu yürütmeye özen gösteririz. İnsana , çevreye zarar vermeden iş yapmak en büyük önceliğimizdir.

Saygı

İçinde bulunduğumuz dünyaya saygı duyarız. Bu kanun ve kurallara uymak ile başlar. Müşterilerimiz, çalışanlarımız , iletişimde olduğumuz tüm grupların fikirlerine değer verir, dinleriz. Çeşitliliğe inanırız.

Operasyonlarımızda Mükemmellik

İşimizi en iyi şekilde yapmaya özen gösterir, kendimizi sürekli geliştiririz. İşimiz tehlikeli ve hassas bir iş kolu , bunun farkında olarak geliştirdiğimiz kalite ve operasyon kurallarımız çerçevesinde işimizi en mükemmel şekilde yaparız. En kaliteli sonucu hedefleriz. Öğrenmeye ve kendimizi geliştirmeye çaba harcar, kaynak ve zaman yaratırız.

Şeffaflık & Dürüstlük

Operasyonumuzun her noktasında insan sağlığı ve çevreye zarar vermeden , en kaliteli hammaddeleri kullanarak üretimlerimizi gerçekleştiriyor ve üretimin her aşamasındaki proseslerimizi iş ortaklarımız ile paylaşıyoruz. İç ve bağımsız denetimler ile proseslerimizi kontrol ediyor, kontrol ettiriyoruz. Açık , net ve dürüst olmayı seviyor ve tercih ediyoruz.

Yenilikçi Olmak

Dünya değişiyor, tüketici ihtiyaçları , talepleri her gün farklılaşıyor. Dünya trendlerine paralel olarak kendimizi geliştirmek, tüketicilerimize yenilikçi , hayatlarını kolaylaştıracak ürünler sunmak üzere AR -GE bölümüzde çalışıyor , bu alana yatırım yapıyoruz.